| Seby_Papuc_1993 a întrebat:

am si eu o problema, ma uitam la televizor in pat apoi televizorul s-a stins si am incercat sa il aprind iar dar nimic, apoi am constatat ca e din cauza alimentarii la curent, nu mergeau prizele. Am incercat toate prizele dar nici una nu mergea! ps: este o garsoniera si tin sa spun ca becurile merg! de la ce este problema? la panoul de curent toate clapele sunt ridicate. multumesc

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Posibil ca o siguranta din cele cu clapete sa fie defecta, incearca sa dai in jos toate clapetele si apoi sa le ridici pe rand, daca nici asa nu apare tensinea la prize trebuie sa ceri ajutorul unui electrician autorizat.Succes

| Seby_Papuc_1993 explică (pentru LIN2010):

O sa incerc, mersi mult.

2 răspunsuri:
| sseelleennaa a răspuns:

Exista fantome.