| THENIGHTFURT a întrebat:

Salut. Am si eu o problema cu internetul cu LAN. In spate la pc cand este stins se aprind becurile si cand il aprind se opresc becurile si netul nu imi merge si cand intru la device manager imi apare asa https://imgur.com/a/E5XSvOH. Care ar fi cauza si ce as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu e bun link-ul:
This imgur.com page can’t be found
No webpage was found for the web address: https://imgur.com/a/E5XSvOH.
Reincarca poza si da mai multe amanunte.

| THENIGHTFURT explică (pentru danbnz):

Imediat

| THENIGHTFURT explică (pentru danbnz):

Acum nu imi mai apare deloc la device manager, imi aparea un triunghi galben langa

| THENIGHTFURT explică (pentru danbnz):

Https://imgur.com/a/iZwn2XE ia vezi asta merge?

| danbnz a răspuns (pentru THENIGHTFURT):

Nu merge nici asta

| THENIGHTFURT explică (pentru danbnz):

Mie imi merge

| THENIGHTFURT explică (pentru danbnz):

Cand intru in device manager si dau clic stanga pe el imi scrie asa This device cannot start. (Code 10)

{Operation Failed}
The requested operation was unsuccessful