| Alecsandra11111 a întrebat:

Buna, am un sobolan sub parchet, il aud cum zgarie parchetul si cum incearca sa iasa. Va rog ajutati-ma cu ce as putea sa il indepartez sau sa il omor sau sa fac orice ca sa nu iasa. Va rog frumos. Am un aparat care da ultrasunete afara dar nu functioneaza. Va rog ajutati-ma nu vreau sa iasa afara. Si sunt si singura acasa

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Crezi ca o pisica i-ar face fata?

| Raimondo99 a răspuns:

In primul rand sobolanul nu o sa te manance, daca a intrat sub parchet inseamna ca are o gaura pe undeva, daca ai pisica pune-o acolo sa-l sperie. Si daca iese o sa fuga de tine nu o sa iti faca nimic, chiar mai bine poate o sa fuga afara.