| marinela1998 a întrebat:

As vrea sa cumpar paintzoom de la teleshop si nu stiu daca merita banii... Voi ce ma sfatuiti? As vrea sa imi raspunda cei care au cumparat acest produs... funda si vot!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu-l cumpara doar daca ai muuulta rabdare!--- eu l-am cumparat, l-am incercat si acum zace-n parasire in pivnita caci, pana la urma, tot cu trafaletul am vopsit peretii--- asta, pantru ca nu ai nicio eficienta a muncii cu ac. aparat ( pulverizeaza vopseaua lavabila pe suprafata foarte mica iar ca sa avansezi, trebuie sa o faci din aproape in aproape, zabovind mult pe fiecare bucatica de zid!). Mai are si alte neajunsuri cum ar fi curatarea aparatului, consum mare de curent --- nu am gasit la el niciun avantaj! Deci, nu-ti arunca banii!

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Orice vezi la teleshop este mult mai ieftin in oras.
Eu mi-am luat o masina de barbierit cu 50 lei din oras si la teleshop era 150 lei.
Deci orice vezi acolo este mult mai scump decat intr-un magazin.

| UnUlal2lea a răspuns:

Nu merita deloc! de exemplu eu mi-am luat de la mamaia de la magazinele de acolo relax & tone cu 50 lei, razatoarea germana v cu 20 lei, kosmodisk 30 lei. poate gasesti acolo si paintzoom. si toate erau originale fundita?