| vio2001 a întrebat:

As vrea sa imi decorez camera, dar nu stiu cum. As vrea niste pareri din parte voastra. Ce culoare sa aiba peretii, ce mobilier sa am in camera, etc.

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Peretii sa ii faci cu culoarea preferata, mobilier sa nu ai foarte mult un dulap si o masa de birou e suficient pentru a fi o camera mai spatioasa mobilierul sa fie de culori diferite si sa fie contrast intre mobila si pereti. crede-m ca va da bine la aspect

| vio2001 explică (pentru andreicaia99):

Multumesc. M-ai inspirat foarte mult. Iti dau funda.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Depinde ce culori iti plac.La moda e de ex. turcoaz cu crem.2 pereti de o culoare/2 de cealalta.Sau cum ti-ar place tie.Mobila crem.Un stiker interesant pe unul din pereti/tapet pe peretele unde e patul.

| Astella a răspuns:

Vezi ce culoare te relaxeaza si care sa iti placa si fa-ti peretii de acea culoare si pune-ti mobila de aceeasi culoare.

| Pufuletmic a răspuns:

Depinde de culorile care iti plac,mobilierul nu trebuie sa fie mare pentru spatiu, poti sa iti pui un covor pufos, bineinteles daca iti place! doua trei flori, ce iti place, te pup!