| alexandrubt13 a întrebat:

Buna! Cat e metru patrat de aplicare amorsa plus decorativa baumit, apla silicatica/siliconica la galetusa la o casa inalta de 5, 80 si in total vreo 260 m patrati dar cu schela mea proprie? Chiar doresc un raspuns de meserias.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Raspuns de meseriaș: 35 lei pe mp. Dar, pentru ca e ceva suprafata, si ai si schela, ti-o fac la 25, cu conditia ca schela sa fie montata cand am nevoie. Si, daca asiguri cazare, pretul mai poate scădea, desigur. De era vara, veneam cu cortul, dar acum nu mai merge.

| alexandrubt13 explică (pentru cristi202):

Depinde de unde esti eu sunt din jud botosani si de cazare nu e pb am destule camere terminate numai ca nu am centrala pornita ca nu am interioarele terminate inclusiv baile dar mai e o aeroterma cam mica dar merge, si cred ca nu esti singur nu? pentru interior merge macar 2 dar afara trebuie minim 4 si acum sa iti spun este mult de lucru pentru vreo 2 sapt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce oras esti.