| Psssssssssssss a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu pesti meu am 2 beta 1 femela si unmascul, guppy si ceva pesty portocali da nu xifo am uitat cum ii cheama in fine am scos masculul beta si daca las femele beta uin acvariu cu ceilalty pesty ii bine sau nu...va rog raspuns rapid

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine invata limba romana! ( adolf )

| Ssilviuu a răspuns:

Amalia, hai ca te ajut eu. Dar mai intai de toate, te rog incearca sa scrii in romaneste ca sa intelegem toti. In general Betta este cunoscuta ca fiind o specie agresiva, in special masculul. Femela de betta poti sa o lasi cu ceilalti pesti atata timp cat nu observi un comportament agresiv al acesteia. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul!