| oana1 a întrebat:

Buna cum sa imi vopsesc camera am 19 ani si vreau ceva la moda va rog dati-mi si linkuri cu poze?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Mai bine o vopsesti intr-o culoare normala, care iti place tie. Daca nu iti vopsesti in fiecare an camera, nu prea se merita sa o vopsesti de cum e la "moda". Tendintele se duc repede si s-ar putea si tu sa te plictisesti repede de ele.

| dragos9234 a răspuns:

Violet...

| DamieNzoor a răspuns:

Buna...iti zic eu tongue iti faci jumate mov inchis si jumate mov deschis si faci asa din coltul camerei in jos ca sa formezi un triunghi si sa intre faci o linie alba de maxim 5cm. iti zic ca arata superb tongue

| edera007 a răspuns:

Pai...iti dau un ex: camera mea este vopsita k roz pe jumatatea camerei si cu mov pe cealalta jumatte...si e super :X succes!