| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, doresc o sina, draperie, galerie perdele in 2 canale pentru doua geamuri dispuse in unghi de 90 grade cu stalp de beton intre ele si prefer cu prindere de perete si sa aiba si adaptor colt, un magazin poate fi si online sau niste imagini pentru a arata la o eventuala comanda? Multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi personal la un magazin care vinde asemenea suporturi de draperii, impreuna cu un priceput in tehnica de montare.
Impreuna veti putea alege combinatia dorita, iar el le va si monta.
NU recomand sa le comanzi doar tu de pe internet, fiindca ai sanse mari sa lipseasca piese importante sau sa intampini alte diferite probleme.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo ne bucurăm, asa sa le cautilaughing

| mihai69 a răspuns:

Eu cam așa am pus perdeaua de la baie, împrejurul căzii.
Am luat cele necesare de la Mathaus, dar sigur găsești la orice magazin de bricolaj.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si ai vrea ca perdeaua sa fie continua pentru cele 2 ferestre? Nu vrei sa pui doua bucati, pentru fiecare geam?

Sau vrei sa le unesti, printr-un colt de genul:
https://www.hornbach.ro/......rodus.html

| alexandrubt13 explică (pentru DoarBogdan):

Da sa fie continua pe 2 ferestre adica si draperia la felca vreau cu doua sine

| DoarBogdan a răspuns (pentru alexandrubt13):

Atunci solutia ar fi un astfel de colt, ca cel de mai sus.