| Razvanell_Roxana_1993 a întrebat:

Doresc sa stiu de la cei care si-au construit in ultimii 2 ani o casa de la a la z, cat i-a costat tot (plan, aprobari, materiale, muncitori, absolut tot) - aproximativ. Multumesc foarte mult!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara teren m-a dus la 120.000 euro, acum 3 ani ( nu pe mine, ci pe parintii mei).

| Razvanell_Roxana_1993 explică (pentru neutrino):

Multumesc pentru raspuns! happy

| lpavel a răspuns:

O casa nu termini intr-un an daca nu ai vandut ceva ca sa ai banii ches... De aceia nu va sti nimeni sa-ti dea un raspuns exact, dar iti spun eu cu aproximatie : o casa 100 de m patrati temelia cu masarda te va costa cam 30 000 (mii) de euro. Acum poate costa si mai mult sau mai putin, depinde ce materiale vei folosi si cine il va face! Succes!

| Razvanell_Roxana_1993 explică (pentru lpavel):

Mutumesc mult de raspuns! Mi-a fost de folos!

| lpavel a răspuns (pentru Razvanell_Roxana_1993):

Mi-a facut placere!

| Amenajarispatiicomercialebirouri a răspuns:

Buna Roxana,

Poti intra pe sait-ul nostru la sectiunea preturi si poti acolo informaiile dorite http://iddconstruct.com.

Totodata pe sait-ul nostru gasesti si sectiunea portofoliu pentru ati face o parere http://iddconstruct.com/portofoliu/

| Razvanell_Roxana_1993 explică (pentru Amenajarispatiicomercialebirouri):

Multumesc pentru raspuns si pentru link! O sa arunc o privire si aici. happy