| Pop_Adela_1974 a întrebat:

Buna, mi-am achizitionat acum o luna 2 capre de la care am 2 iedute, dar laptele cand il pun la fiert se branzeste. Mentionez ca are 2 saptamani si 4 zile de la fatare ultima capra care a fatat. Ugerul pare sanatos, laptele e alb si cantitatea e destul de mare undeva la 1 l sau si mai mult de la una, sunt metis de alpina franceza. Multumesc si va rog sa imi dati un raspuns happy

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai asteapta sa mai treaca o saptamana, e prea devreme de muls. Daca problema persista te duci la veterinar.