| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, pentru cine are sau cunoaste, ce ziceti de aceasta pentru a avea in bucatarie la tocat carne si altele Masina de tocat carne, inox, 3500W, 3 site, motor cupru, Reverse, palnie carnati, afisaj LCD, Hausberg HB-3455?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca are intr-adevar 3500 W, e foarte buna. Doar ca ceva nu se leaga, eu am un Heinner de 1600 W care toaca 2 kg pe minut, la 3500 W ma așteptam la mai mult.

| gabicoo a răspuns:

Pune un link.

| FreddieM a răspuns:

Am una ieftina de pe Amazon, face o treaba de milioane. Chestii extra, ca LCD sunt ca să-ți ia bani în plus, dar face aceeași treaba, sunt complet inutile. Pentru cârnați, nu vei reuși să-i umpli cu mașina, va trebui sa iei separat pompa. Umpli 2 kile în 10-15 minute.
Cheers

| alexandrubt13 explică:

Masina tocat Hausberg HB-3455, 2000W, 2Kg/min, Impingator legume, Carcasa aluminiu - Motor cupru