| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva ore am descoperit în dormitorul meu niste gândăcei minusculi pe mobila. Sunt albi si sunt o grămadă! Și pe monitor, și pe oglinda și peste tot, in afara de parchet.Nu sunt gândaci de mobila pentru că nu sunt maro, ci albi.De la ce ar putea sa fi aparut? Nu stiu câte picioare au pentru că sunt prea mici și în poze nu se vad picioarele,cert e că sunt identici cu păduchii albi de flori,dar eu nu am flori in camera! Nu am vărsat nimic pe mobila și curățenie fac zilnic,ce ar putea fi? Sunt foarte foarte multi! Am dat cu Raid, momentan văd că nu mai mișcă! Ce ar putea fi? Ajutor! Mă mănâncă toată pielea de când i-am văzut, sunt disperata!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă în toată camera cu raid, peste tot, și dormi măcar o noapte în altă cameră și vezi dacă mai apar

| nastaseelenacristina a răspuns:

Posibil sa fie pui de gandaci de mobila

| Elena50 a răspuns:

Buna ziua si eu ma confrunt cu aceeasi problema cum ati scapat de ele? Multumesc frumos