| Ral84 a întrebat:

Bună seara! Am achiziționat o centrala pe peleți Gorenje Aqua Ecologic 25, am setat gradele și temperatura apei iar când dau sa o pornesc intra in test fire, iar după ce face testul se oprește, apare fire stop.Ma poate ajuta cineva cu setările?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ar trebui să chemi un specialist la FAȚA locului, e periculos să "improvizezi" la o centrală nouă

| Yuoia a răspuns:

Cine ti-a instalat centrala aia? Nu a facut-o un specialist? Nu ti-a lasat-o corect pornita? Nu ti-a facut un minim instructaj?
Sau ai montat singur o bomba? Cheama un specialist, ca altfel te costa mai mult.

| NoisyLight a răspuns:

Citește cu atenție instrucțiunile de punere în funcțiune, sau cheamă un tehnician specializat. Personal, recomand a doua variantă.