| Geo110 a întrebat:

Bună seara!
Are cineva idee dacă sunt bune drujbele Stihl 045 av sau de unde se pot lua piese?
As avea nevoie de cât mai multe păreri si cat mai concrete!
Mulțumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Stihl e marca in domeniul drujbelor. Si, cum orice produs de firma e de calitate, asa si drujbele Stihl sunt. Si, dupa cum se stie, e marca germana, si nemtii nu se joacă cu calitatea.
https://m.youtube.com/watch?v=Z7oSspz7NPs

| cristi202 a răspuns:

Chestia faină e ca găsești si piese de schimb la drujbele Stihl, au la noi reprezentata in fiecare oras mai mare.

| Geo110 explică (pentru cristi202):

Ideea e ca în special acel model nu prea îl vad pe net, piese nici atât. Dar mulțumesc

| cristi202 a răspuns (pentru Geo110):

Uneori netul ajuta prea putin sau deloc. Eu iti zisesem de reprezentanta. Du-te la ei si cel putin piese de schimb gasesti la sigur, daca cumva modelul drujbei e scos din fabricatie.

| relian a răspuns:

Au fost bune la timpul lor, dar sau dus de ceva vreme.Treb sa te gandesti doara atat, daca nu se mai fabrica insemna ca sunt depasite.
Despre piese nu stiu daca mai gasesti, poate pe ebay