| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU am 10 ani si o iubesc foarte mult pe mama mea si as vrea sa ii dovedesc mai mult si vreua sa ii fac o supriza si nu stiu ce sa fac m-am gandit la ceva de mancare stiu sa fac am invtat dela ea si vreau sa ii fac o salta si ceva ma ajutati si zicetim ce sa pun in slata sa fie buna de tot mersi dau fundita :***

Răspuns Câştigător
| Andreiutza_1464 a răspuns:

Depinde ce salata. Daca faci salata de rosii pui:evident rosii, ceapa, ulei, sare, ardei.La orice salata trebuie sa pui sare, ulei si uneori otet. sper ca ti0am fost de ajutor. Te pooop dulce! Sper sa-i placa mamei tale surpriza!

4 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

Pai stii sa canti?
daca da la mamici la place sa le cante cine va de ex http://www.youtube.com/watch?v=SEOTlxLMTjQ

| LoRy_7949 a răspuns:

Pai poti sa ii faci o salata care mie imi place foarte mult. Ai nevoie de cateva rosi pe care le speli si le tai feliute, de cativa castraveti pe care ii pui peste rosi, putina ceapa, cativa fulgi de porumb, putina branzica numita :telemea, un praf de sare si putin ulei love struck dupa care le amesteci :*. Succes! fundita smug?

| elviracostantea a răspuns:

Draga mea pentru ea cel mai important lucru e s stai pe picioarele ei si sai spui cat de mult o iubesti,,, nu trebuie sa faci altceva, doar sa vb si va intelege tot pentru ca e mama!

| Olteanu_Rodica_1971 a răspuns:

Nu trebuie sa faci o salata ca sa ii arati ca tu o iubesti, trebuie sa ii fi aproape, sa o intelegi, si atunci cand te certi cu ea, sa te pui in locul iei si sa te gandesti cum se simte ea ca mama!