| vijaiclaudiu a întrebat:

Iubesc o fata de ceva timp i-am spus daca vrea sa fim un cuplu ea insa mi-a spus ca nu stie daca eu o miubesc si mi-a zis ca vrea fapte insa nu stiu cum sa ii dovedesc... ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Fii dulce cu ea, fa-i complimente (fetele adora complimentele), mici surprize, biletele, asteapt-o de la scoala, condu-o spre casa...
Bafta!

| FrozEenSoul a răspuns:

Hmmm thinking, Fa-i complimente (zi ca ii sta bine, spune-i ca e frumoasa si altele ai inteles tu ) Poti chiar sa ii iei si floriwinking. Incearca sa o asculti in tot ce zice, gaseste-i rezolvare la orice problema (nu e vorba de matematica). Bafta si succes, ai inteles tu happy

| veraxa25 a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Mai baietel asculta si baga la cap in femei fete tipe dive si asa mai departe pustoaice nu se merita sa investesti sentimnte pentru ca o sa ti para rau cu femeile trebuie s afi dur ferm din prima iar faptele nu sunt complimente si flori faptele sunt lucruri petrecute si simtite in aceeasi timp. tine minte toate femeile indiferent de varsta cand intra si incep viata sexuala si cauta relatii sa inplica in asi face anumiti prieteni in jurul ei si prieten de relatie toate cauta sa domine sa aiba sub papuc situatia oricare femeie din lume doreste sa isi domine parteneru sal aiba sub control si abia asteapta complimente si flori sa prinda teren sa controleze pe baiat cum vrea ia sa-l faca sa se indragosteasaca de ia si apoi sal manevreze cum vrea ia asculta pe batranu cu experienta ca femeile nu gandesc cu capul dar in celel mai multe cazuri ies basma curata din orice situatie

| catalina_2916 a răspuns (pentru veraxa25):

@veraxa25-ai o gandire total eronata. daca unele femei sunt asa,asta nu inseamna k toate sunt la fel. orice padure are uscaciuni, dar are si plante frmoase, tinere.de ce sa fi-ti duri si fermi? unde va credeti? intr-un razboi? iubirea e ceva frumos, care in niciun caz nu7 presupune duritate,fermitate si tot ce zici tu. iubirea inseamna afectiune,rabdare, atentie si mai ales respect. daca nu respecti o femeie, niciodata ea nu te va respecta.schimba-ti gandirea asta comunista de secolul 1 cand femeile erau tratate ca niste sclave.winking

| FrozEenSoul a răspuns (pentru veraxa25):

Mai stiu si eu tipi din astia DURI car au 40-45 de ani si au ramas burlaci. Din punctul meu de vedere in famili (cand esti cu o femeie) sarcinile trebuie impartite reciproc. Nu aia trage si eu stau la bere cu baietii, fiecare cu gandirea lui!

| RazvanGeorge a răspuns:

Comporta-te frumos. ajut-o cand are nevoie, scoate-o in oras la un suc...arata-i ca-ti pasa daca are o problema...ia-i apararea daca are neintelegeri cu colegi/colegele ein etc. sper ca te-am ajutat. bafta

| pilotulalex a răspuns:

Dai mai multa atentie, respect, afectivitate si scoateo din cand in cand la un suc sau ceva

| CsokasiTimea a răspuns:

Spune-i ca e frumoasa fai cadouri precum trandafiri ursuleti de plus...