| BAIATUL a întrebat:

Cum ii dovedesc unei fete prin gesturi dar sa nu fie ceva de genul"sa strig in gura mare te iubesc"sau"sa ii dau flori fata de toata lumea" ca o iubesc si ca as vrea sa fie cu mine? Prin modul in care o privesc etc. daca ma intelegeti ce vreau sa spun ajutati-ma FUNDA CEL MAI BUN

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Heey.nu trebuie sa strigi in gura mare ca o iubesti sau sa-i aduci flori de fata cu toata lumea.cel mai bine e sa te duci la ea si sa-i spui direct ca o placi si daca vrea sa fie cu tine fara nici`o rusine si oricum nu trebuie sa te intereseze ce spun altii despre tine poate vor fi invidiosi pe tine ca esti cu acea fata sau ca o placi si vor incepe sa isi bata`joc de tine nu trebuie sa-i bagii in seama...:*
Succes sper ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Pai, ca sa nu strigi in gura mare ca o iubesti sau sa ii dai flori de fata cu ceilalti si sa o faci sa roseasca de emotii si dupa sa se simta foarte dar foarte stanjenita, poti intr-adevar sa o privesti ceva mai "dulce" daca ma intelegi. Poti sa o inviti la un suc, sa te porti frumos, sa trimiti pe cineva cu flori la ea acasa iar in flori sa pui un bilet pe care scrie numele tau si mesajul pe care vrei sa i-l spui, adica te iubesc sau m-am indragostit de tine. Insa s-ar putea ca tipa sa nu te placa sau sa aiba un iubit, (poate unul secret), important este sa iti destainui sentimentele fata de ea, oricum mai sunt multe fete in lumea asta. Bafta! Fundoi? :p, happy

| Drastlar a răspuns:

Nu stiu

| FreelancerTony a răspuns:

Ti-a cerut ea asta? Nimicurile conteaza mai mult decat te-ai astepta. Daca e tipul ca vrea iubire sub forma de bani si masini, iti dai seama ce ai de facut...

| Amore_3706 a răspuns:

Pai nsj...uite.de ex:m`a placea un baiat mai demult...si imi dadea biletele la sfarsitul orelor in fiecare zi.

fa si tu la fel sau vb cu ea intre 4 ochi.asta daca nu esti rusinostongue

sper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa cum ai si zis, din priviri. Uita-te insistent la ea si cu un zambet din acela mai discret pe fata. In cazul in care porti si sapca, uita-te pe sub sapca la ea si zambeste-i.
Nu prea am experienta in asa ceva si nu prea am multe idei.

| pitikoott a răspuns:

Mai eu cred ca depinde de fata daca e o tipa careia ii place viata si distractia...fa`i din ochi sau ridica din spranceana...fa`te observat in fata ei daca e o fata mai linistita ajut`o daca isi scapa ceva jos zambeste`i si asa mai departe te vad un baiat descurcaret hai succes