| BlueButterfly2 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa ma combin cu un baiat care mi-a spus ca daca vreau sa fiu cu el trebuie sa ii dovedesc ca eu chiar il iubesc. Dar problema e ca nu stiu cum sa ii dovedesc.si mi-a zis ca vrea cat mai curand sa ii dovedesc, adica maxim 3 saptamana. va rog ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| Cutit a răspuns:

Ii zici in fata "frt eu te plc mult " si daca tot nu i'ai dovedit las'o balta nu merita sa iti pierzi tipul cu el; fal gelos ia alti tipi in brate comportate cu ei mai dulce. Succes :*:*