| Alexandru_Cernovschi_1996 a întrebat:

Buna TPU
Am achizitionat de curand o combina frigorifica Samsung cu sistem NO-FROST si motorul nu se mai opreste e normal sa nu se opreasca sa mearga incontinuu?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este in garantie timp de 24 de luni --- suna la firma care asigura garantia. Nu costa nimic si nu trebuie sa transporti aparatul la sediul firmei ---este obligatia firmei care asigura service-ul sa trimita un tehnician pentru verificare /reparatie.

| Vio199 a răspuns:

Daca ai lasat-o pornita DA, dar poti sa citesti si carticica tehnica cu siguranta ai primit ceva foicele, carticele cand ai luat combina frigorifica, sau macar un site in caz de urgenta.