| BadauSofiaaa a întrebat:

am o grava problema. iubesc foarte tare animalele si am lasat pisica in casa si nu a fost destul de curat si mi-a lasat purici in casa..am dezinfectat cu ce mi-a venit prin cap dar degeaba..cu ce sa dau ca sa scap de ei? help mee!

5 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Exista la magazinul pentru animale o gama variata de produse, incearca acolo...

| BadauSofiaaa explică (pentru maryus24):

Pisica am curatat-o dar au ramas in casa.

| maryus24 a răspuns (pentru BadauSofiaaa):

Spray de muste folosea mama.

| AnneNichol1 a răspuns:

Daca pisica ta are purici du-o la veterinar nu o lasa asa cu purici pe ea. In primul rand nu e ok pentru ea, acei purici o deranjeaza si ii provoaca disconfort si in al doilea rand nu e sanatos nici pentru tine si pentru fam ta

| BadauSofiaaa explică (pentru AnneNichol1):

Da nu am stiut ca are, si am curatat-o acum...