| bubu_1526 a întrebat:

am o intrebare daca te duci la un magazin spre exemplu IKea:poti cumpara mobila in rate? bineinteles cu adeverinta de salariu si tot ce este necer, stiu ca se poate da in rate, de exemplu pe timp de 6 luni, totusi vreau sa stiu daca este adevarat si la ce magazine se poate, in Bucuresti

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de ce vrei sa cumperi uita-te pe site-ul magazinului respectiv si afli daca vand si in rate si conditiile in care vand(salariul necesar, perioada, dobanda, avans). Succes si numai bine!

1 răspuns:
| bubu_1526 explică:

Ms Ioana