| Balan_Măry_1995 a întrebat:

Am o mare problema imi renovez camera si nu stiu cum s-o fac! Eu am aproape 12 ani si mai am o mare problema: am un frate si va trebui sa ne placa la amandoi camera asa ca ce m-ati sfatui? el are 8 ani iar eu am 12 deci?
astept raspunsurile voastre!
Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand vorbesti renovare la ce te referi? Sensul cuvantului renovare are mai multe intelesuri.

| Zatharra a răspuns:

Păi discută cu el și chiar dacă aveți păreri diferite, trebuie să ajungeți la o înțelegere.
De exemplu, unul alege culoarea, iar celălalt modelul, ca să fiți împăcați amândoi.

| Otto2014 a răspuns:

Vopseste cu galben.

| Rozella a răspuns:

Eu as vopsio cu albastru deschis deoarece e o culoare faina atat pentru fete cat si pentru baieti

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Trebuie sa va puneti de acord sa va convingeti sa icercati gursturile celuilalt si pana la urma va iesi camera visurilor voastre.

| Maria10ani a răspuns:

Pai... E o intrebare grea dar ii stiu raspunsul. Cautati lucruri in comun si daca nu gasiti puteti sa le faceti voi. Ma precis SA ZICEM ca tie iti place rosu si lui albastru. Le combinati si. iese mov. Daca lui nu ii place mov deschideti sau inchideti nuanta.