| DontForgetMe a întrebat:

Am un lg kp 501 de aproape 2 ani si ma gandeam daca ar avea rost sa imi iau un sony ericsson cedar (j180 parca) si daca merge internet pe el fara sa bag in plus la abonament (internetul mi-ar trebui ca sa pot folosi facebook`ul de pe el. Meri anticipat si astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Tatal meu are un Sony Ericsson Cedar si merge impecabil.Are si internet care merge foarte bine! Dar problema este ca nu are casti.
Pa.