| Lolalool a întrebat:

am o mare problema. manerul usii de la baia mea s-a rupt si intr-un mod foarte ciudat am ramas inchisa in baie. ma puteti ajuta cu o metoda de a iesi? va roog mult. daca aveti o idee, spuneti-mi

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce iti trebuie sa iei? apa ai, wc ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sa astepti sa vina parintii acasa. Ai PC-ul in baie? Cheama parintii mai repede ca sa te scoata.

| AgathaRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai desteptule s-au inventat zmartfonurile, prinde semnal waierles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AgathaRo):

Si il avea in baie?! Tu mergi la baie (indiferent pentru ce) cu telefonul dupa tine?

| AgathaRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai vazut oameni dependeti de telefon, feisbuk? Cel putin la mine in multe cazuri se intampla ca atunci cand sunt la locul de "recreere" sa sune telefonul. Mentionez am un stift de 1208. Il lasi in buzunar ca nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice obiect ce il ai in baie il introduci in broasca de la usa si rasucesti spre stanga.Bineinteles dca intrebarea nu e facuta la misto. Daca e la misto, singura solutie sa sa strigi tare pe aerisire, S.O.S, sau sa bati in perete un S.O.S. in limba morse.

| AgathaRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca toti intelectuali vecini a ei pot descifra un cod morse? Sa fim seriosi acum.

| LIN2010 a răspuns:

Usa se deschide foarte usor de pe partea cealalta, daca ai reusit sa postezi aceasta intrebare poti comunica si cu persoane apropiate care sa te ajute.Succes

| puscahoreangaion a răspuns:

Fa-te VAN DAMME si crapa usa!

| puscahoreangaion a răspuns:

Daca usa e din fier, ai pus-o!
daca e din lemn da-i un picior gen karateka in mijloc, daca ai oglinda nu te sfatui!
data viitoare cand inchizi usa la baie verifica broasca mai intai

| Alexxandra256 a răspuns:

Pai sa traga cineva de partea cealalta si mie mi-s-a intamplat sau da cu ceva ascutit pe acolo Funda?

| Johanna7 a răspuns:

Nu ai geam? Sau e prea mic... Cu ce ai intrat pe internet? Daca ai telefonul la tine suna pe cineva sa vina sa te scoata..presupun ca pe partea cealalta se deschide. Succes!

| Cozmaniuc a răspuns:

Sparge usa, bate tare...ce pot sa-ti fac?laughingpune manerul la loc, incearca

| PopescuPetre a răspuns:

Mai multe detalii...