| monutza90 a întrebat:

Buna TPU am un autocolant de 3 metri, roz cu niste caini dalmatieni pe el si vreau sa il pun undeva in casa dar nu stiu unde avand in vedere ca am 23 de ani nu 7 ani sa imi mai placa desenele dar nici nu vreau sa il arunc.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Poate il folosesti la sa redecorezi blatul unui birou mai vechi, fata unei usi interioare a unui dulap/sifonier.sau il daruiesti unei fetite. Numai bine.happy

| monutza90 explică (pentru Mihaela1964):

Este o idee buna ar merge pe masa de birou multumesc

2 răspunsuri:
| Lori_Lory_1974 a răspuns:

Cred ca trebuie sa il pui dupa usa