| Juiana a întrebat:

Am vazut pe tumblr multe poze cu camere de adolescenti si mi-as dori si eu sa imi fac o camera exact la fel.I-am cerut tatei sa ma lase sa-mi pun tapet dar nu m-a lasat,doar postere. Puteti sa imi dati o idee de un accesoriu dragut pentru o camera? Sau daca cunoasteti un site care are de vanzare : asternuturi, perne de calitate, sa-mi scrieti va rog!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu am cumparat de aici asternuturi, au sosit de o luna si s-au dovedit a fi de calitate foarte buna. http://li.ro/d6mx

| Juiana explică (pentru rocket):

Multumesc mult