| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa stiu si eu ce iese pe un desfasurator abonament cosmote? urgent fundita "ies paginile care au fost accesate"?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Intr-un desfasurator apare totul, pana si ora si ziua convorbirileor, accesarilor!
Incearca si nu mai accesa de pe telefon ceea ce vrei sa nu afle ai tai, mergi mai bine la biblioteca, unde este net gratuit! si poti sterge istoricul sa nu te stie nimeni.
Succes

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Maaa, tu umblii la porno! Nu nu ar trebui, in schimb cred ca iti va aparea pe cine ai sunat, si unde ai trimis mesaje, cred.

| RoxyTeIubeste explică:

Nu sebi nu umblu pe asa kva e vba de alkeva mersi oricum