| BubleBluexD a întrebat:

Buna TpU happy Cam in 3 zile imi voi redecora camerahee hee Si nu stiu ce culoare pentru. pereti sa folosesc thinking Ador albastru dar nu vreau totusi sa para prea de baieti:-s... Voi ce culori mi-ati sugera thinking Fundisa :X ♥ ♥♥

8 răspunsuri:
| teotazz_6899 a răspuns:

Si eu prefer albastru si chiar asa am si camera un albastru deschis si nu mi se pare de baieti mie imi place(am chiar si mobila, covoare si desenele pe pereti tot cu albastru)sau un mov dechis sau turcoaz:x sper ca te-am ajutat! aici scrie cum sa iti alegi culorare potrivita http://www.incasa.ro/......593_1.html

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce mai contează dacă pare de băieți?
Important este să te simți tu bine în camera ta. Albastru este culoarea mării (apelor) și a cerului. De asemenea, este numită culoarea intelectualului pentru că exprimă liniște, claritate, seninătate, și îndeamnă la calm și visare cu ochii deschiși (reverie).
Sper că am reușit să te fac să nu îți schimbi decizia.
În caz contrar, îți recomand un bej, oranj sau roz pal.
Baftă!

| Loly a răspuns:

Cluoarea mea preferata e tot albastru.Dar ce ai zice de mov.Dar un mov asa culoarea liliacului.E foarte frumos.Sau vernil.Sau chiar galben.Camera va fi foarte luminoasa.Eu daca as fi in locul tau as vopsi in mov.Acum e doar alegerea ta.Bafta.

| JenniferJannet a răspuns:

Nu conteaza daca iti pui albastru,fiindca mobila din camera va iesi in evidenta,eu am o culoare simpla,dar buna, galben deschis, fiindca e simplu si se potriveste orice mobila sa pui in camera.dar eu ti as sugera si mov thinking e dragut si am vazut si la alte case sau verde.acum vezi tu

| BubleBluexD explică:

Mda ar merge si movthinking E chiar o culoare draguta thinking hmmthinking Ms o sa ma mai gandesc:*

| LaLaLea a răspuns:

Si mie imi place movul si eu am camera cu mov, dar am o combinatie de nuante:lila cu mov si crede-ma ca arata foarte binelove struck

| Perfecşăn a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti placa dar eu iti sugerez un portocaliu putin mai inchis.big grin bafta

| DeeDee22 a răspuns:

Violet si o sa o decorezi cu obiecte de decor albastrebatting eyelashes