| PurpleSpirit a întrebat:

Vreau un sfat, si anume : ce culori sa imi fac camera?thinking Acum eu o am albastru cu galben (adica doi pereti galbeni, doi pereti albastii) vreau sa imi schimb culoarea in ceva mai de varsta mea adica 13ani (sau chiar 14) adica vreau sa fie ceva,nu prea copilaresc,o culoare care sa imi placa pana cand voi fii mai mare.A,si am uitat sa va zic, NU VREAU ROZ! Multe fete de varsta mea gasesc draguta culoarea asta, dar eu nu...Deci orice in afara de roz!winkingSpre ca ma puteti ajuta, vreau sa aud cat mai multe idei! Cel mai cool primeste funda happy!

8 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Rosu... sau Violet
Eu mi-o fac de obicei un crem inchis
dar acum depinde de pozitionarea camerei tale si de cum bate lumina

| Diia94 a răspuns:

Portocaliu cu alb. Iese super.Iar daca ai chestii din astea pe sus cu lumini, excelent :x
Poti face un perete in 2 culori stii sa fie 2 triunghiuri.

Eu o sati arat cateva imagini cu camere care imi plac mie.(am 18 ani) Bine acum depinde si de buget. Uite una http://www.google.ro/......tp?/imgres sau de exemplu lila in combinatie cu alb, verde+ galben. Nu stiu ce sa zic pentru ca nu stiu bugetul si na.

| PurpleSpirit explică:

Hm...mi-ati dat foarte multe idei destul de interesante! M-am gandit si eu la cateceva si portocaliul imi suna destul de bine, mai ales ca este o culoare care se poarta acum...sau corai! Mai astept raspunsuri din partea voastra :*

| BatonelCuCiocolată a răspuns:

Nu poti sa iti " patezi" peretii blushing? Adica sa faci un perete mov, unu verde, unu rosu si unu galbui, apoi sa ii patezii smug Sau sa iti faci pe un perete jos intr-un colt manute [iti dai ccu vopsea pe palma apoi *Pleosk* pe perete ] puppy dog eyes intelegi tu. Sau bulinee. Mi se paree draguupuppy dog eyes. sau sa ii pui chestii din acelea gen floral, mari, care se lipesc pe perete. Parerea meaablushing

| Biw a răspuns:

Mpaii. Eu o am albastra. Cu mobila albastru - portocaliu (:. Ti'o poti face fucsia. Sau. Verde. [ ~ am uitat sa mentionez : am 13 ani. ]

| Andreea_Ionela_1998 a răspuns:

Eu ador culoarea mov si cred ca o voi adora foarte mult si in viitor.parerea mea ca cel mai bine ar merge mov cu galben.am vazut multe combinatii de genul asta.si apropo am 13 ani. FUNDA?

| Andreea_Ionela_1998 a răspuns:

Eu ador culoarea mov si cred ca o voi adora foarte mult si in viitor.Parerea mea ca cel mai bine ar merge mov cu galben.Am vazut multe combinatii de genul asta.Si apropo am 13 ani. FUNDA?

| katalincik123 a răspuns:

Bună după părerea mea este foarte drăguț violet cu alb un perete violet si ceilalți albi sau invers
Funda?