| NothingImportant200 a întrebat:

Chiar am nevoie de ajutorul vostru. Imi renovez camera si am auzit de autocolant pentru pereti. Stiti cumva daca se gasesc in dedeman sau praktiker si daca sunt pe modelul steagului Angliei? Si cam cat costa. Sau daca nu steagul Angliei macar un autocolant pentru fete...

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Bunaa...in Praktiker sigur gasesti.de acolo l-am luat eu...preturile difera in functie de dimensiuni.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu stiu daca poti gasi pe modelul stagului Angliei. Dar poti sa iti faci pictura decorativa. Chiar steagul Angliei sa fie. Si sa fie exact cum vrei tu. Pentru mai multe idei, intra pe www.picturadecorativapepereti.blogspot.com

| olixandru a răspuns:

Eu mi-am cumparat din Ikea niste autocolant pentru pereti, in forma de flori de mac, poti mai gasi palmieri, animale sunt tot felul de idei. Incearca in Ikeaca, a da pe 3 autocolante sub forma de flori de Mac lungi de 2 metri am dat 35 lei.