| DenisukuDeniii a întrebat:

Heiiihappy Am mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau si eu o pasta de dinti, care chiar sa albeasca dintii. Vreo recomandare?

Sau am mai auzit ca exista niste dropsuri care ajuta la albirea dintilor, care se gasesc in farmaci. Stiti ceva despre aceastea?

Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna din nou:p.
Colgate Max White ONE este o pasta foarte buna. In 7 zile deja incepe sa se vada efectul. Chiar daca e putin mai scumpa, isi merita banii. :)
Daca vrei ceva natural, citeste articolul asta :
http://www.eva.ro/......41269.html

| DenisukuDeniii explică (pentru SefaTa97):

De asta auzisem si eu, dar am fost in Penny si n-am gasit. Merci pentru ajutor:*

| SefaTa97 a răspuns (pentru DenisukuDeniii):

Multumesc si eu pentru funda:*

3 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Parodontax sau Sensodyne. Chiar se vad efectele dupa cateva zile de folosire regulata. Succes!