| Bonchiş_Cristi_1994 a întrebat:

Buna TPU daca are cineva aragaz electric, ma poateti ajuta si pe mine, cam cu cat creste factura la curet? mersi

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Depinde cat il folosesti, in orice caz consuma. poate cu peste 50%

| ReZcs a răspuns:

Consumul este financiar mai avantajos decât la gaze... Personal sunt extrem de incantat de aragazul meu... Un articol foarte interesant și bine documentat găsești aici: http://inspectorul.ro/cum-alegi-un-aragaz-electric-si-ce-modele-recomand/