| Mirela_Trandafir_1984 a întrebat:

Cum pot curăța un geam pe interior de la un aragaz electric BEKO? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Imi spui si mie cum bagi carpa in interiorul geamului? Intrebarea cred ca se refera la geamul de cuptor care are are doua straturi de sticla si intre ele se pot face depuneri. Intre ele e cam 1 cm si nu prea poti strecura nimic pe acolo.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Detergent + carpa. Dupa care solutie de geamuri +carpa.

| Frank51 a răspuns (pentru Lioana):

Aha, in acest caz se demonteaza usa cuptorului.

| Mirela_Trandafir_1984 explică (pentru Frank51):

Pai cum ????????????

| Frank51 a răspuns (pentru Mirela_Trandafir_1984):

Are suruburi. Nu aveti pe cineva sa va ajute?

| Lioana a răspuns (pentru Frank51):

Imi spui si mie cum bagi carpa in interiorul geamului? Intrebarea cred ca se refera la geamul de cuptor care are are doua straturi de sticla si intre ele se pot face depuneri. Intre ele e cam 1 cm si nu prea poti strecura nimic pe acolo.