| Stropinela75 a întrebat:

Recent, mi-am pus tapet in camera, insa am o mica problema. "Meseriasii" au fost atat de "atenti" incat am 2 dungi pe tapet ( rezultate din imbinarea incorecta a unei fasii de tapet cu cealalta ), deci, practic, nu se vede peretele, insa se vede locul in care se intalneste o fasie de tapet cu cealalta si nu este deloc estetic. Ce as putea sa fac sa nu se mai vada acele dungi verticale? Fundita! :*

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Acum nu mai poti face nimic.Trebuia remediata problema cat era inca ud tapetul si se mai putea lucra la imbinare.