| KeySHINee a întrebat:

Buna Tpu..am o problema : am calculator LG si pe ecran se fac numai dungi care "se misca " laughing adica nu se vede clar ...cum as putea sa fac sa nu se mai vada acele dungi scuza-ti categoria si dau funda celui mai bun raspuns. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Din cate inteleg eu se pare ca ar fi defect monitorul. big grin

| KeySHINee explică (pentru Cr1st1ii):

Da ceva de genul...dar are cateva butoane de la care se poate regla imaginea dar nu stiu cum sa fac asta.

| Ionut_Dragan_1992 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Sau placa video

| Cr1st1ii a răspuns:

Daca ai butonul auto, apasa pe el, dar nu prea pare sa te ajute tare mult.

| MlutzaGabitza a răspuns:

Cel mai bine cere ajutorul unui specialisthappy

| doedany a răspuns:

Salut,
Nu stiu ce model de monitor ai dar daca imi spui exact ce model este o sa te ajut sa il repari. Toata problema este din condensatori dar pana nu aflu modelul nu iti pot spune exact ce condensator sa schimbi la el.