| sangerosulel a întrebat:

Stau foarte mult pe scaun si stiu ca nu e bine... M-am gandit sa-mi iau un scaun nou si avand in vedere ce am zis mai sus, as vrea sa-mi recomandati ceva scaune.Nu stiu maxim cat as da pe unu, dar astept oferte big grin

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In general ar trebui sa iei in considerare si atmosfera in care il folosesti si cum stai in el. S-ar putea ca scaunul de piele sa nu te ajute prea tare vara.
In general, un pret pentru un scaun de care tine sanatatea ta, eu m-as uita pe la 400 RON.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa cauti prin magazine,il probezi, vezi cum te simti in el, daca iti sta comod coloana, daca picioarele sunt relaxate, etc.Un scaun bun gasesti si-n jur de 200 de lei, am vazut cateva modele care s-ar putea sa ti se potriveasca.
http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/categories/departments/workspaces/20652/

| tz3ava a răspuns:

Daca zici ca stai mult poate vrei sa iti iei si o mini-bicicleta pentru scaun te ajuta foarte mult fizic si psihic, multi birocrati il folosesc.

| Yqnwtz a răspuns:

Eu am ditamai fotoliu ca nu mia suportam scaunu asa pot sa ma intind sa stau cum vreau laughing)