| Joker3134 a întrebat:

As vrea sa am un serviciu unde sa stau numai pe scaun, m-am gândit să mi lipesc un scaun de fund e o idee buna?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai ca... chiar m-ai surprins, nu credeam niciodata ca o sa vad o gluma de la tine aici big grin
Felicitari! Esti pe drumul cel bun.

Pai poate asta o sa ai, insa mai trebuie sa faci si putina miscare.

| LPCTSTR a răspuns:

Este cea mai buna!
Nu uita sa-ti lipesti un scaun cu spatar, ca un taburet iti va termina ideea... si conceptia.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ceva creier nu gasesti sa-ti lipesti la cap?

| siriusblack98 a răspuns:

Eu zic să îți amputezi picioarele și atunci o să primeși bani din pensia de handicapat fără să muncești și o să stai numai pe scaun. My genius is frightening.

| Adrian5575 a răspuns:

In cazul asta, da, este o idee buna. Dar ce o sa faci atunci cand mergi la femei? laughing