| gabrielotrocol a întrebat:

Buna tuturor, as dori sa imi spuneti si mie cam cat mi-ar lua, adica mana de lucru, la un gard. Mi-as dori sa imi pun tigla deasupra iar in parti decorativa.
1. Pretul metru liniar tigla.
2. Pret decorativa pe metru.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SorinelF86 a răspuns:

Gardul e facut? trebuie zidit, tencuit? ce inaltime are sau ar trebui sa aiba? doar sa puna tigla, si decorativa undeva la 50 de lei m liniar,

| IonutAlupului a răspuns:

Buna! Pretul pentru lucrari depinde de la zaona la zona si de la mester la mester. Cunosc o platforma online (www.Estimari.com ) in care adaugi lucrarea GRATUIT si primesti pana la 6 oferte de pret de la mesterii si firmele din zona ta. Asa cred ca poti sa economisesti, caci mesterii vor concura intre ei pentru aceasta lucrare.