| Lucaci_Florian_1993 a întrebat:

Un sfat as vrea, nu stiu care centrala termica sa-mi cumpar, vreau sa pun intru-un ap. cu 3 cam. bloc. Cine are sau cunoaste o marca buna si economa! Am inteles ca de 24kw imi trebuie ...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Adresează-te unei firma ce instalează și vezi să facă și service-ul centralei ce o instalează. Deci intreabă-i pe ei, e o chestiune serioasă - nu e bine să o lași (recomandarea) in seama nostră, absolvenți de gimnaziu

| Lucaci_Florian_1993 explică (pentru sierra1):

Da, la anul asta am sa fac, mrs mult!

| sierra1 a răspuns (pentru Lucaci_Florian_1993):

Să fii iubit

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai o firma iti poate spune tot ce vrei sa stii despre asta.

| MeraO a răspuns:

Pentru apartament merge si o centrala cu putere mai mica de 24 kw, dar nu cred ca ai sa gasesti. Recomand Viessmann Vitodens 050, o centrala fiabila si economica, cu schimbatoarele si arzatorul din inox.

| PDora a răspuns:

Pentru apartament pana in 24 kw e ok si oricum cu putere mai mica nu prea se gasesc. Recomand Viessmann, modelul il luati dupa buget, dar pentru apartament Vitodens 050 este perfect.