| Siminik a întrebat:

Buna,vreau sa achizitionez electrocasnice pentru bucatarie si nu stiu ce firma sa aleg si mai ales de la ce magazin. Pareri?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

BEKO-aragaz; BOSCH-hota-indesit-masina de spalat; cuptor cu microunde-ce vrei, toate sunt la fel; frigider arctic.

| LIN2010 a răspuns:

BOSCH,Siemens,Philips,Hotpoint,Samsung,firme sunt destule, magazin i-ti recomand cu caldura Emag http://www.emag.ro/incorporabile/l

| zBogDDy a răspuns:

Firme sunt multe, dar cateva eficiente si de durata...
La mine cele bune au fost in mare parte de Philips, si DOMO are cele mai bune reduceri si obiecte...acum vezi si tu ce alegi.