| ana00000 a întrebat:

Vreau sa imi lipesc un poster mare (e de fapt o fotografie) pe perete, dar n-as vrea sa-l murdaresc (stiti, in caz ca vreau sa-l dau jos). Cu ce as putea sa-l lipesc?
P.S.Nu, nu vreau sa inramez posterul si nici sa-l lipesc de usa unui dulap sau altceva de lemn, pentru ca e prea mare.
Rog seriozitate!

5 răspunsuri:
| 9gygy a răspuns:

Gasesti pe la magazine banda dublu adeziva. E ca un fel de scoci, numai ca are adeziv pe ambele parti.

| smaranditza a răspuns:

1.pe usa de la intrarea in camera?
2.o folie de polistiren pe care poti schim, ba posterele dupa bunul plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banda dublu adeziva. Deslipesti hartia aceea de pe „scoci"(ambele parti:d) si tai o bucatica. Lipesti o parte pe perete si pe o parte de banda lipesti fotografia. Sper ca te-am ajutat. Baftakiss!

| Mousie a răspuns:

Te duci la unmagazin din asta ce developeaza poze si nu stiu cum sa iti zic ca se numesc, dar is niste patratele din hartie mai groasa putin ce sunt adezive pe cele 2 parti. pui patratele din alea pe spatele posterului si lipesti pe perete. cand vrei sa il dai joi, sa nu iti faci griji, ca nu ia zugraveala sau asa ceva. se da foarte usor si nu raman semne.

| oliviutza a răspuns:

Pai ai putea cu prenandez!