| TheRealFantasy a întrebat:

Buna ziua!

Aveti idee unde pot gasi si eu in Bucuresti mese de bucatarie inalte, fie ele din lemn sau metal sau plastic, dar care sa aiba si un suport sub masa principala si pentru altceva (cam ca la masa aceasta: https://www.dedeman.ro/....../p/8034952 ) la un pret rezonabil?
Sau daca nu daca stiti de unde se poate face la comanda...

Ideea e ca am cautat si eu dar nu vreau o masa de fita, voiam una simpla, de lemn sau metal sau chiar plastic, indiferent de material, care sa fie mai inalta si sa nu coste o avere...

1 răspuns:
| frikk a răspuns:

O poti face la comanda, cum iti place tie. doar cauta pe google 1tamplar