| plasmaticus a întrebat:

Locuiesc la bloc si vreau sa-mi pun termopane la fereastra de camera si balcon. In Bucuresti.
Caut o firma care monteaza bine termopanele. Si-a montat cineva si poate recomanda o firma?
Ca asa pot si eu sa merg sa caut dar rezultatul montarii defectuoase o sa-l vad abia la final.
Multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu am folosit serviciile unei firme mai obscure - Klador Trust.
Sunt foarte mulțumit de rezultat.
http://www. klador/

| octav005 a răspuns:

Pai cei de la REHAU. POATE sunt si alte firme.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Eu am Qforte! Sunt fantastice, plus că au închiderea pe clinket! sunt cele mai eficiente! intră pe site!