| PistrilaPatricia a întrebat:

Buna ziua, mama si-a luat o centrala pe peleti, a instalat-o, a functionat doua zile si acum nu ii mai functioneaza. Adica se aprinde, dar peletii nu ard, nu stie de ce ca a curatat-o. Peletii sunt de care trebuie, chiar nu stie de ce, poate ma puteti ajuta cu niste raspunsuri? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu are aer! sa verifice orificiul pentru aer! daca nu stie care e atunci sa lase usa putin deschisa sa prinda aer. sunt niste reguli simple de care habar nu are si nici nu i-a zis nimeni...