| FoundYouLover a întrebat:

Buna ziua, TPU! Spune-ti-mi si mie care sunt cele mai eficiente metode de combatere a paianjenilor? Si am auzit de un aparat care se baga in priza, emite ultrasunete si cica asta ar tine la distanta multe insecte.L-a incercat cineva? Daca da, cat de bine functioneaza impotriva paianjenilor?

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Salut, pentru a scapa de paianjeni incearca sa folosesti un insecticid. K-Othrine combate insecte taratoare si zburatoare cu succes, deoarece actioneaza prin contact si prin ingestie asupra insectelor pe o perioada de aproximativ 3 luni. http://www.verdon.ro/insecticid/insecticid-k-othrine-sc-25-1-l.html

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu lua aparate.Am luat si eu.Inclusiv teapa.

| Satango a răspuns:

Aparat pentru combaterea şoarecilor, şobolanilor şi insectelor nedorite?
Şi eu am comandat. Nefolositor! Chiar nu îşi face treaba. Nu prea găsesc un alt mod de ai combate. Doar multă curăţenie happy