| m1RAV a întrebat:

Bună ziua, vă rog o estimare a unui preț total al unui acoperiș ce include lemnărie + Tablă 0.5 + manoperă în doua ape + accesorii (burlane, opritoare zăpadă etc.) suprafață 130mp. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

E greu de dat o estimare (devizele de materiale se fac pe bani), dar așteaptă-te la vreo 7000 de euro.

| johnnny123 a răspuns:

Estimarea de preț total ți-o poate da o firmă care execută genul ăsta de lucrări, nu niște oameni la întâmplare de pe un forum generalist.