| greeeny a întrebat:

Bunica mea ar vrea sa cumpere niste prepelite ouatoare. Daca gasiti niste situri sau cunoasteti pe cineva care vrea sa vinda niste prepelite scrieti numarul de telefon in raspunsurile dumneavostra. Bunica mea ar prefera din judetul Timis sau Caras-Severin.

7 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

De unde e bunica ta?
Eu sunt de aproape de Bacau si am ceva prepelite si o sa mai scot in cursu lunii o serie la clocitoare dar ar trebui sa fii cumva aproape de aceasta zona, altfel o sa fie cam greu de transportat.

| mariazet45 a răspuns:

De unde e bunica ta ?
Eu sant de aproape de Bacau si am ceva prepelite si o sa mai scot in cursu lunii o serie la clocitoare dar ar trebui sa fii cumva aproape de aceasta zona ,altfel o sa fie cam greu de transportat .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nr. de telefon,, 0730853320,, calin este numele, de la el am cumparat si eu si sunt foarte multumita,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand prepelite si pui de diferite varste la pret rezonabil.0726431507

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ofera pe bucata?

| TheSlym a răspuns:

Incearca la ferma asta. Am auzit ca sunt buni www.ouaprepelite.com