| anonim_4396 a întrebat:

Buuun, am avut o problema cu un miros neplacut la mine in casa, dar dupa ce am depistat di indepartat cauza mirosului mirosul tot a ramas, ce sa fac sa scap de el pantru ca pute a ou clocit de 3 luni (oul e clocit de 3 luni nu pute asa de 3 luni).

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Lasa fereastra deschisa o zi intreaga, da cu parfum, pune niste flori cu miros puternic prin casa sau le poti face pe toate deodata! sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| OneBoy a răspuns:

Muta-te in alta casa laughing