| dEutSa_8892 a întrebat:

Cam cat ar costa sa-ti construiesti o casa? cu aproximatie?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Depinde de viziunea ta, de cati oameni lucreaza la ea etc. Am cunoscut un cuplu de artisti (el pictor, ea fotograf) care si-au facut o casa, cu tot cu teren, cu 15000 de euro. Undeva pe langa bucuresti, cu o curte mica, iar casa e tip garsoniera. O camera-studio foarte mare, baie, bucatarie. Nu au avut angajati, au lucrat ei si inca 2-3 prieteni, de la fundatie, la decoratiuni. A iesit super.

38 răspunsuri:
| fantanailie a răspuns:

Nu se poate face un calcul decat dupa ce vedem terenu,locatia, proiectu, si pretentile

| fantanailie a răspuns:

35.000 euro costa ce vrei tu nu-i nevoie de 15 oameni sa se bata cap in cap ai nevoie de 4 oameni care stiu ce au de facut

| Luis2u4u a răspuns:

In ziua de azi, cam 60.000 euro. Mai multe informatii aici: www.dianaconstruct.ro

Alte răspunsuri
| Costcasa a răspuns:

Daca doresti un raspuns detaliat si la zi la intrebarea cat costa o casa in 2011 intra pe siteul http://www.cat-costa-o-casa.ro

| Adrian_Bleoju_1985 a răspuns:

Depinde cat de mare o faci

| amapopa a răspuns:

Buna. Pe www.uberhause.ro gasesti un configurator de preturi in functie de proiectul care iti place. Succes!

| yojoh86831 a răspuns:

Am inceput un blog video cu etapele, costurile constructiei unei case. Aboneaza-te pentru a fi la curent cu episoadele noi https://www.youtube.com/hashtag/blogcasanoua